Check Up Nedir ?

Koruyucu Hekimlik olarak adlandırılan hastalıklar ortaya çıkmadan önce, hastalıklara yakalanmamak için alınacak önlemleri konu alan önleyici sağlık hizmetlerinin en önemli faktörü Check Up,

Kronik veya Akut Sağlık problemi olmayan bir kişinin, olası hastalıklarını erken dönemde tespit edilmesini ve önlem alınmasını amaçlayan; yaş, kalıtsal yapı ve çevresel faktörler dikkate alınarak yapılan sağlık taramasıdır.

Doktor Thomas Müller’in dediği gibi “Hastalık gelmeyene kadar sağlık değerli değildir.” Çünkü insanlar sağlığının kıymetini ancak ve ancak hasta olunca anlamaktadır. Medilab olarak sizler için Check Up’ın tanımını değiştirerek bu anlayışı yıkmayı amaçladık.

Medilab’la hayat daha keyifli..

Ev ortamı rahatlığında sizler için dizayn ettiğimiz Medilab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezinde, sizler keyifli zaman geçirirken Check Up paketinizin içerisindeki tetkiklerin tamamlanmasını sağlıyor sonrasında alanında uzman ve/veya akademisyen hekimlerimizin muayenesi ile sağlığınızın sürdürülebilir olmasını sizlerle birlikte tasarlıyoruz.