Yerinde Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyen Hizmeti

Medilab, eğitim kurumu, fabrika, ofis, gibi her tür kurum için yerinde diyetisyen hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede çalışanların bireysel olarak sağlık kuruluşlarına gitmesiyle oluşacak zaman ve maddi kayıpların önüne geçilmiş olunur. Bu nedenle kurumlar, Medilab ile iletişime geçerek personelleri için yerinde diyetisyen hizmetinden faydalanabilirler.

Personelleri için Yerinde Diyetisyen Hizmeti almak isteyen kurumlar için süreç şu şekilde ilerlemektedir.

Diyetisyen danışmanlığı hizmetinde gerekli olan laboratuvar tetkiklerinin gerçekleştirilmesi için Medilab ekibi yerinde numune alım işlemini organize eder.

ISO 15189 kalite standartlarına göre akredite olan Medilab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezinde, bireylerden alınan numuneler analiz edilir.

Deneyimli diyetisyenlerimiz tarafından kişilerin yerinde vücut analizleri alınır.

Vücut analizleri ve Laboratuvar tetkikleri sonuçları diyetisyenlerimiz tarafından birlikte değerlendirilerek kişiye özel diyet programları oluşturulur.

Diyetisyen danışmanlığı alan kişiler hedef kilolarına ulaşana kadar düzenli olarak takip edilmektedir. Her görüşmede mutlaka vücut analizi yapılmakta, böylece değişim kayıt altına alınmaktadır.

Hizmet periyodu kuruma özgü belirlenmekle birlikte, en yaygın olarak haftada 1 gün kurum içinde olacak şekilde düzenlenmektedir.