Diğer Hizmetler

İstanbul, Bursa ve Antalya olmak üzere büyük şehirlerde trafik ve toplu taşıma araçlarındaki yoğunluk çoğu zaman misafirlerimiz için yorucu olmaktadır.

Medilab, yüzde 100 misafir memnuniyeti odaklı hareket ederek, metropol kentlerde yaşanan yoğun trafiğin farkındalığı ile misafirlerinin bir yerden başka bir yere ulaşımı sırasında yaşaması muhtemel stres, enerji ve zaman kaybı gibi olumsuz koşulları önlemeyi amaçlayarak hizmetlerini geliştirmiştir.

Bu kapsamda misafirlerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla ofis veya ev ortamı rahatlığında alanında uzman hemşireler tarafından laboratuvar tetkikleri için gerekli olan numune örneklerinin (kan, idrar vb.) alınmasını ve Uluslararası Biogüvenlik Standartları’nda taşınarak Medilab merkezine ulaştırılmasını ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Radyoloji tetkiklerinde ise, VIP transfer ile misafirlerimizin belirtmiş olduğu lokasyondan Medilab’a gelebilmesi ve görüntüleme işlemlerinin bitmesinin ardından istediği lokasyona gidebilmesi için kurum filosuna ait özel araçlar ile ücretsiz olarak transfer hizmeti verilmektedir.

Medilab’ın sağlamış olduğu yerinde laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerinden yararlanabilmek için en az 24 saat öncesinden Medilab ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Nasıl Randevu Alırım? Randevularınızı Pazartesi-Cumartesi saat 08:30 - 17:30, Pazar Günleri saat 09:00 -15:00 arasında info@medilab.com.tr e-posta adresine mail atarak, 0850 811 63 34 arayarak, web sitemizdeki online randevu formumuzu doldurarak veya sigortam cepte aplikasyonu üzerinden talepte bulunarak oluşturabilirsiniz. ! Randevu alırken hangi Özel Sağlık Sigortası Poliçenizin bulunduğunu belirtmeniz gerekmektedir. ! Ücretsiz vip ulaşım desteği laboratuvar için 8.30 - 17.00, görüntüleme işlemleri için 12.00 - 16.30 saat aralığında geçerlidir.